Зарахування дітей до першого класу

Наказом департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 29.05. 2020 № 121р оголошено початок приймання заяв батьків для зарахування дітей до першого (перших) класу (класів) закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя

ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ  БАТЬКІВ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ ЛІЦЕЮ №99 ТРИВАТИМЕ з 02.06.2020р. до 10.08.2020р. ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ У ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ

ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ГРАФІКУ ОРГАНІЗОВАНОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ 709-54-83 з 10:00-13:00

НАГАДУЄМО

до заяви для зарахування дитини до 1 класу додаються документи:

• копія свідоцтва про народження дитини (мати оригінал)
  • інші документи, які підтверджують право дитини на першочергове зарахування до першого класу закладу освіти
  • файл А – 4

Заяви у закладі освіти прийматимуться виключно у батьків, без присутності дітей при наявності засобів індивідуального захисту.

З метою дотримання протиепідемічних заходів в закладі освіти для приймання заяв буде виділено окреме місце. Для уникнення скупченості громадян приймання заяв буде здійснюватись відповідно до заздалегідь складеного графіку.

Для попередження поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 просимо неухильно дотримуватись протиепідемічних заходів, в тому числі соціальної дистанції.

Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» забороняється перебування у громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.

Графік прийому

Графік реєстрації

Категорія: Общие | Переглядів: 931 | Додав: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.