«  Май 2018  »
  • Інформація

Главная » 2018 » Май » 10 » ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ
    ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ «ОСВІТА ЗАПОРІЗЬКОГО КРАЮ - 2018» !!!

Згідно з наказом департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 07.05.2018 № 317 «Про підсумки проведення обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2018». За результатами огляду та на підставі рішення журі Виставки було визначено переможців, призерів та лауреатів Виставки, педагогічних працівників Запорізького багатопрофільного ліцею №99:

Переможці: І місце – «Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості: теорія, практика, досвід», номінація «Виховне середовище сучасного освітнього закладу». Автори: Курінна Алла Феліксівна, Солдатєнко Ольга Василівна, Фомич Інна Іванівна, Ліпецька Галина Вікторівна.

Лауреати ІІ ступеня – «Психологічний супровід інноваційної діяльності Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості», номінація «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу в освітніх закладах». Автор: Карпенко Тамара Олександрівна.

«Мультимедійні мобільні додатки та Інтернет-сервіси як інструмент формування мовленнєвої компетентності учнів та конструктивної взаємодії на уроках німецької мови», номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів», студія «Іноземні мови». Автор: Сафонова Юлія Миколаївна.

«Технологія формування навичок здорового способу життя ліцеїсток старшого шкільного віку на уроках фізичної культури», номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів», студія «Фізичне виховання та основи здоров’я» Автор: Федоріна Жанна Анатоліївна.

«Розвиток у молодших школярів екологічної культури і життєвих навичок як важливого чинника формування ключової компетентності». Номінація «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи». Автор: Сахарова Світлана Андріївна

Лауреати ІІІ місце – «Інтелект-карти як елемент дидактичного дизайну на уроках української мови та літератури», номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів», студія «Українська та російська філологія». Автор: Антонова Наталія Миколаївна.

«Вектори діагностування та прогнозування обдарованості в творчому розвитку особистості», номінація «Інноваційні підходи до організаційно-методичного супроводу професійного розвитку педагогічного працівника закладу освіти». Автор: Бережна Ольга Миколаївна.

«Навчання історії в полікультурній багатомовній аудиторії», номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів», студія «Історія і правознавство». Автори: Солдатєнко Ольга Василівна, Діордієва Наталя Василівна, Медянік Лариса Миколаївна.

«Корекція постави дітей молодшого та середнього шкільного віку в умовах позитивного виховного простору ЗБЛ № 99», номінація «Виховне середовище сучасного закладу освіти». Автор: Сахно Ольга Вікторівна.

«Інтелектуальний розвиток учнів у процесі формування геометричних понять і уявлень», номінація «Нова українська початкова школа: досвід і перспективи». Автор: Морозова Ірина Анатоліївна

Учасники: «Розвиток критичного мислення на уроках історії», номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів» , студія «Історія і правознавство». Автор: Карпенко Марія Сергіївна. «Методичні прийоми білінгвального навчання на уроках інформатики в контексті сучасної освіти», номінація «Інноваційні підходи до викладання навчальних предметів», студія «Інформатика». Автори: Овсяник Світлана Георгіївна, Герасименко Світлана Володимирівна, Найдьонова Алла Іванівна.

Категория: Общие | Просмотров: 225 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/2
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.