Увага! Конкурс!

Інститут розвитку міста Запоріжжя

Напрямок Підтримка обдарованої молоді, створення умов для її творчого зростання, розвитку і реалізації здібностей талановитих учнів.

Організація, що надає підтримку Фонд отця Івана Луцького.

Кінцевий термін подачі заявок:

• Математика (заявка до 1 лютого 2020 р.)
  • Історія України (заявка до 2 лютого 2020 р.)
  • Англійська мова (заявка до 22 березня 2020 р.)
  • Українська мова (заявка до 19 квітня 2020 р.)
  • Географія (заявка до 19 квітня 2020 р.)

Контакти https://iful.edu.ua/konkursy/

Докладніше про програму

До участі в конкурсі запрошуються учні випускних класів закладів загальної середньої освіти (9,10,11 класів), або особи, які мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2019/2020 навчальному році.

Призовий фонд конкурсу:
– кожен учасник стане власником цінних подарунків від організатора та партнерів;
– 3 місце – частковий грант на навчання (оплата 30% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
– 2 місце – частковий грант на навчання (оплата 50% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1000 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів;
– 1 місце – грант на навчання (оплата 100% вартості навчання в УКД) та грошовий приз – 1 500 грн. та цінні подарунки від організатора та партнерів.

Категорія: Общие | Переглядів: 170 | Додав: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.