«  Март 2018  »

Главная » 2018 » Март » 16 » Ректорський конкурс есе з економіки в ЗНУ
Ректорський конкурс есе з економіки в ЗНУ

Запорізький національний університет запрошує учнів 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій взяти участь у ректорському конкурсі есе з економіки

МЕТА КОНКУРСУ

Ректорський конкурс з економіки передбачає написання есе як твору-міркування невеликого обсягу з вільною композицією, що виражає індивідуальні враження, міркування з конкретного економічного питання чи проблеми (https://www.znu.edu.ua/ukr/podiji).

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

Участь у Конкурсі можуть взяти учні 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій. Участь у конкурсі є безкоштовною.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Термін проведення Конкурсу – з 05 лютого 2018 року до 29 березня 2018 року.

Заочний етап. Для участі у конкурсі автору необхідно надіслати до 23.59 години 20 березня 2018 року на електронну пошту ese_econom_znu@ukr.net: - анкету учасника із зазначенням ПІБ учасника, контактного номеру телефону, міста та назви навчального закладу на адресу оргкомітету конкурсу. Файл із заповненою анкетою учасника має бути названо із зазначенням міста (селища), номера школи та прізвища учасника (Додаток А) (наприклад: Zayavka_Orihiv_1_Kovalenko.docx);

- есе з економіки на обрану тему з переліку. Файл есе має бути названо із зазначенням міста (селища), номера школи та прізвища учасника (наприклад: Ese_Orihiv_1_Kovalenko.docx);

Тематика есе з економіки:

• Як сформувати привабливий інвестиційний портрет України в світовій економіці?
  • «Двигуни майбутнього»: які три галузі економіки змінять Україну?
  • З чого треба почати населенню, підприємствам та державі, щоб активно запровадити в життя принципи «зеленої економіки»?
  • Як побудувати «розумний дім» і яке його значення для моєї родини?
  • Вплив сучасних реформ в Україні на добробут моєї сім’ї.
  • Споживчі цінності та орієнтири українського покоління Z.
  • Я – представник покоління Z, який сьогодні має інноваційні ідеї, а завтра змінить світ.
  • Роботизація та автоматизація як чинники змін на ринку праці.
  • Яке місце цифрові інформаційні технології займають в сучасній економіці?

Очний етап. До участі у очному етапі (захисті есе) будуть запрошені автори найкращих робіт за результатами заочного оцінювання через електронну пошту. Захист есе конкурсантами відбудеться 29 березня 2018 року на економічному факультеті ЗНУ.

Вимоги до есе за посиланням на Положення про ректорський конкурс есе з економіки http://sites.znu.edu.ua/znu_anonsy//2018/econ_2018_rektors__kij_konkurs_ese__skan_.pdf

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Переможці Конкурсу будуть нагороджені певною сумою грошової винагороди – за умови вступу на економічний факультет в ЗНУ. Ці кошти, наприклад, студент, який вступив на навчання за контрактом на економічний факультет, має шанс витратити на оплату першого семестру навчання.

Координатори Конкурсу: декан економічного факультету ЗНУ Череп А.В., доцент кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економічної теорії Венгерська Н.С.

Контактні особи: Венгерська Наталя Сергіївна (тел. +380999499904), Переверзєва Анна Василівна (тел. +380994185313).

Адреса координаційного центру:

69063, м. Запоріжжя, просп. Соборний,74 (V корп., к. 116) Тел.: (061) 228-76-13; (061) 228-76-49; (061) 228-76-37.

Просмотров: 43 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.