Про захист дітей у цифровому середовищі

На підставі листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 08.02.2021 №15/3-07/192 щодо розміщення соціальної реклами, за даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей (David Wright/ COVID-19^expectation and Effects on children online, June 2020 ) в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, значно почастішали випадки булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі.

З метою захисту дітей від шантажу в цифровому просторі пропонуємо переглянути матеріал з цього питання за посиланнями:

Категорія: Общие | Переглядів: 164 | Додав: litsey-99 | Теги: реклама, Інтернет, експлуатація, булінг | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.