13:14
Освітні програми факультету соціальної педагогіки та психології

Інформація про актуальні освітні програми факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету: соціальна педагогіка, логопедія, психологія, театральне мистецтво, графічний дизайн, дошкільна та початкова освіта.

Запрошуємо педагогів на навчання до магістратури за такими освітніми програмами: соціальна педагогіка, психологія, педагогіка вищої школи, театральне мистецтво, дошкільна освіта, початкова освіта.

Маємо нагоду запросити педагогічних працівників на курси підвищення кваліфікації до Центру післядипломної освіти ЗНУ, що проводить навчання за освітніми програмами з підвищення кваліфікації «Психологія», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Соціальна педагогіка». Центр розробляє індивідуальні програми навчання, організовує курси підвищення кваліфікації, тренінги, семінари на замовлення установ.

Детальніше:  сайт Запорізького національного університету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/spp/1630.

Телефон заступника декана з профорієнтаційної роботи Лещенко Олени Геннадіївни: 097-5.11-87-97.

До уваги вчителів, соціальних педагогів, психологів пропонуються програми підвищення кваліфікації: «Психолого-педагогічний супровід дітей та молоді з особливими потребами в умовах інклюзивного освітнього простору», «Інклюзивна освіта», «Психосоціальна допомога щодо подолання стресу у дітей», «Психологічні методи подолання конфлікту к освітньому середовищі» тощо.

За довідками/замовленням курсів звертатися до Центру післядипломної освіти телефон: (06.1)227-12-75,

e-mail: 2osvita2019@gmail.com ,

сайт: http://sites.znu.edu.iut/cpo/4306.ukr.html

Категорія: Общие | Переглядів: 131 | Додав: litsey-99 | Теги: підвищення кваліфікації, Курси, ЗНУ, освітні програми | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]