18.02.2018
«  Декабрь 2017  »

Главная » 2017 » Декабрь » 19 » Новорічна мандрівка країнами світу
Новорічна мандрівка країнами світу

У рамках реалізації завдань проекту «Формування багатомовності дітей та учнів: європейські ідеї в україському контексті» впродовж листопада учні 4-х класів разом з класними керівниками та батьками працювали над проектом «Мандрівка країнами світу».

Класними колективами було обрано чотири країни: загадковий та екзотичний Китай, яскрава та чаруюча Індія, пунктуальна та упорядкована Німеччина, сонячна та життєрадісна Іспанія. За цей час було зібрано інформацію про географічне положення, державну символіку, традиції, історичні пам’ятки та відбулось знайомство з легендами зазначених країн. Діти навчилися вітатися, співати пісні китайською, хінді, німецькою та іспанською мовами.

Заключним етапом проекту стало свято «Новорічна мандрівка країнами світу», яке дозволило доторкнутися до однієї з найдавніших цивілізацій Піднебесної, казкового шовку індійського танцю, закружляти у вирії німецької польки, із дробом підборів та кастаньєт відчути пристрасть іспанського серця. Гостей пригощали святковими національними стравами. Свято було завершено спільним виконанням української новорічної пісні та флешмобу.

Фотозвіт

Категория: Мероприятия | Просмотров: 174 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.