20.02.2018
«  Декабрь 2017  »

Главная » 2017 » Декабрь » 6 » Міжнародний проект «Кращі світові освітні практики».
Міжнародний проект «Кращі світові освітні практики».

Глобальна громадянська ініціатива Вертикаль (GCI Vertical, Estonia) спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, Державним вищим навчальним закладом «Університет менеджменту освіти» Національної АПН, Видавничою групою «Основа», Громадською спілкою «Всеукраїнська академія інноваційного розвитку освіти» та за підтримки Посольства України в Естонії, Міністерства іноземних справ України реалізує міжнародний проект «Кращі світові освітні практики».

Згідно з затвердженною програмою курсів підвищення кваліфікації (керівників закладів освіти, педагогічних працівників) «Досвід успішних реформ Естонської й Фінської освіти для України. Європейський контекст «12-15 грудня 2017 року відбудеться ІІ Міжнародний Інтернет-Марафон за концепцією «Нова українська школа». Спікерами на цьому заході виступатимуть представники Міністерства освіти та підпорядкований установ, керівники та педагогічні працівники закладів освіти Естонії, Фінляндії та Нідерландів. Участь у ІІ Міжнародному Інтернет-Марафоні, відвідування онлайн-семінарів є безкоштовним. За додатковими умовами передбачено можливість отримати cертифікат підвищення кваліфікації тривалістю 2 ECTS.

Реєстрація здійснюється онлайн за посиланням: https://goo.gl/vfvwYZ

Категория: Общие | Просмотров: 60 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
"Мертификат" - ? Новый термин:-) или опечатка всё же?..))) Сейчас ведь стоооолько новых слов...)))

Очепятка lumped

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.