ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021» та національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «

У грудні 2020 року – березні 2021 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить ХХ Всеукраїнський чемпіонат з інформаційних технологій «Екософт–2021». У складі Чемпіонату відбудеться національний етап Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2021».
До участі в заході запрошуються учні (вихованці) закладів загальної середньої, позашкільної, професійної освіти, студенти і аспіранти закладів вищої освіти та молоді розробники складових обчислювальних систем.
Чемпіонат «Екософт–2021» проводиться у два етапи:
І етап (відбірковий, заочний) – з 22 грудня 2020 року по 22 лютого 2021 року. Необхідно зареєструватися в режимі онлайн. На підставі поданих матеріалів організаційний комітет проведе відбір учасників другого етапу. Результати відбору щодо участі в ІІ етапі Чемпіонату будуть оприлюднені до 25 лютого 2021 року на сайті https://nenc.gov.ua.
ІІ етап (фінальний, очний або дистанційний, залежно від епідеміологічної ситуації в Україні) – з 09 до 12 березня 2021 року у формі постерного захисту авторських розробок.

Категорія: Общие | Переглядів: 266 | Додав: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.