20.02.2018
«  Ноябрь 2017  »

Главная » 2017 » Ноябрь » 27 » ЮСТИЦІЯ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ
ЮСТИЦІЯ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ

ЮСТИЦІЯ НЕ ЗНАЄ КОРДОНІВ: ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАВІТАЛО ДО ЗАПОРІЖЖЯ

24-25 листопада 2017 року стали особливо цікавими та плідними: головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Савіцька Анна Олегівна завітала в гості до багатопрофільного ліцею №99 м. Запоріжжя.

Ліцей №99 гостинно відчинив свої двері для представників Головного територіального управління юстиції у Запорізькій та Житомирській областях, які отримали унікальну можливість спільно з педагогічним колективом ліцею обмінятись позитивним та інноваційним досвідом з напрямку правової освіти населення.

У рамках Всеукраїнського тижня права було проведено 3 правоосвітні заходи: з учнями 1-х, 2-х та 8-х класів, під час яких в інтерактивній формі було обговорено такі важливі питання, як: «Права, обов’язки та відповідальність дитини», «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Особливо цікавими для наймолодших стали правові ігри та квести: «Впіймай право за хвіст», «Так чи ні», «Всі ми різні», «Добрі і погані вчинки», «Юридичний мікрофон» та інші.

Крім того, представники управлінь юстиції не оминули можливість розповісти педагогічному колективу ліцею №99 про те, що 2018 рік стане роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», метою якого є підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян, а також про основні напрямки його реалізації. Також ліцей № 99 отримав корисні практичні матеріали та буклети Міністерства юстиції України з важливих правових питань, які будуть розповсюджені серед учасників освітнього процесу.

З вересня 2017 року ліцей №99 є учасником проекту: «Багатомовна освіта: європейські ідеї в українському контексті», тому проведення заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права, українською мовою в багатомовному просторі ліцею є особливо актуальним.

Фотозвіт...

Категория: Общие | Просмотров: 47 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.