«  Май 2018  »

Новых сегодня: 0

Главная » 2018 » Май » 29 » Індор-семінар
    Індор-семінар

23.05.2018 на базі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради Запорізької області  був проведений індор-семінар (практикум) для слухачів курсів підвищення кваліфікації КЗ «ЗОІППО» ЗОР (категорія: завідувачі та методисти районних (міських) методичних кабінетів (центрів), ПТНЗ) за темою: «Моделювання  відкритого професійно-розвиваючого науково-методичного середовища  району як провідна умова формування кадрового потенціалу  освітньої  реформи».

Під час семінару-практикуму були проведені майстер-класи Тедєєвою С.В., завідувачем ТВО Хортицького району, за темою: «Моделювання  відкритого професійно-розвиваючого науково-методичного середовища району як провідна умова формування кадрового потенціалу  освітньої  реформи»; заступника директора з методичної роботи Фомич І.І., заступника директора з виховної роботи Ліпецької Г.В. за темою: «Методичні засади інноваційної діяльності закладу в умовах експерименту»; заступника директора з навчально-виховної роботи Бережної О.М. за темою: «Проектування моделі акмеологічної школи на основі особистісно-конструктивної взаємодії педагогів та ліцеїстів»; «Науково-методичний супровід модернізації дошкільної освіти. Сайт ЗДО як сучасний ресурс навчально-методичного простору. Демонстрація сайту ЗДО», Братковської Н.М., методиста МК ТВО; «Нова українська школа: плекання української ідентичності», Яценко О.М., методист з ВР МК ТВО та інші.

Соціально-психологічною службою ліцею (психологи Карпенко Т.О., Волкова І.О.) був проведений майстер-клас з елементами арт-терапії «Духмяне натхнення».  Відповідно до програми семінару був презентований майстер-клас «Система роботи з організаторами учнівського самоврядування Зайковська О.О., педагог-організатор ЗБЛ№99; проведена екскурсія в зразковий «Музей мого дитинства» ЗБЛ№99, представники учнівського самоврядування, Карпенко М.С., учитель історії та правознавства. Під час індор-семінару відбувалися зустрічі представників методичних служб міста та області з учнівською, педагогічною та батьківською громадськістю.

Фотозвіт

Категория: Общие | Просмотров: 55 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/2
    Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.