«  Январь 2018  »

Главная » 2018 » Январь » 22 » III Українська інтернет-олімпіада з лінгвістики
III Українська інтернет-олімпіада з лінгвістики

Онлайн з 9:00 26 січня (п’ятниця) до 24:00 28 січня (неділя) 2018 року

Мета інтернет-олімпіади – відбір учасників для національних змагань, переможці яких представлятимуть Україну на МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З ЛІНГВІСТИКИ / INTERNATIONAL LINGUISTICS OLYMPIAD (IOL) 26-30 липня 2018 року в м. Прага (Чехія). Меценати забезпечують безкоштовну участь українських школярів в національному та міжнародному турнірах.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

• Участь в олімпіаді ВІДКРИТА, ДОБРОВІЛЬНА та БЕЗКОШТОВНА для школярів з України та зарубіжжя.
  • Текст олімпіади буде запропоновано українською та російською мовою на вибір учасника.
  • Змагання передбачає індивідуальну роботу учасників і дозволяє кожному лише єдиний тур протягом зазначеного періоду часу.
  • Розпочати виконання можна в будь-який момент, а здати відповіді — не пізніше ніж через 4 години після початку Вашої роботи.
  • Участь в олімпіаді можлива лише для зареєстрованих учасників. Реєстрацію буде закрито 25 січня.
  • Інструкції для учасників надійдуть вранці 26 січня на вказану під час реєстрації електронну адресу.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

• Для перемоги не потрібно мати спеціальних знань. Усі дані для успішного розв’язання лінгвістичної задачі наявні в ЇЇ умові. Тренувальні завдання та розв’язки задач попередніх олімпіад можна знайти на веб-сайті http://appling.in.ua/iol.php
  • Національний відбір в Україні здійснює Київська олімпіада з лінгвістики https://ling.org.ua/
  • Головний сайт Міжнародної олімпіади з лінгвістики www.ioling.org

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ЗАРАЗ

Категория: Общие | Просмотров: 199 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.