Є-Малятко

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 “Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади. Щорічно в Україні народжується близько 400 тисяч немовлят. Раніше, щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати на це все понад 10 годин. єМалятко надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою в пологовому будинку, відділах ДРАЦС, ЦНАП або на Порталі Дія. Міністерство прагне, щоб якомога більша кількість українських батьків дізналася про єМалятко та скористалася послугою. Для інформування про наявні можливості для українців Міністерство цифрової трансформації запускає рекламну кампанію (соціальну рекламу) з серією інформаційних матеріалів про комплексну послугу єМалятко. За цим посиланням ви знайдете:

1. Постер-інфографіку, що підкаже батькам покроково, як отримати послугу єМалятко і які документи з собою мати. Рекомендуємо друкувати його у форматі А4 або А3.
  2. Постер з фото для розміщення на стінах у приміщеннях. Рекомендуємо друкувати його у форматі А4 або А3.
  3. Постер з фото мами для розміщення на вулиці. Рекомендуємо друкувати його у форматі А3 або А4.
  4. Постер з фото батька для розміщення на вулиці. Рекомендуємо друкувати його у форматі А3 або А4.

Повний перелік точок, де надають сервіс єМалятко доступний за цим посиланням. Можливі місця для розміщення: державні установи, жіночі консультації, лікарні, зупинки громадського транспорту, дитячі садки та школи, релігійні організації тощо. Постери адаптовані для чорно-білого друку.

Категорія: Общие | Переглядів: 135 | Додав: litsey-99 | Теги: Є-Малятко, єМалятко, Малятко | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.