Додатковий набір учнів

УВАГА!

Оголошується додатковий набір учнів 5-11 класів на 2021 - 2022 н. рік за напрямками:

5-7 кл. - англо-математичний (профільні предмети: англійська мова, математика, українська мова), гуманітарний з поглибленним вивченням іноземних мов: (профільні предмети: іноземна мова, українська мова);

8-11 кл. - англо-математичний (профільні предмети: англійська мова, математика, українська мова), гуманітарний з поглибленним вивченням іноземних мов: (профільні предмети: іноземна мова, українська мова); фізико-математичний (профільні предмети: фізика, математика, українська мова), хіміко-біологічний (профільні предмети: біологія, хімія, українська мова), географічний (профільні предмети: географія, математика, українська мова).

Початок співбесіди: 31 травня о 10-00.

Категорія: Общие | Переглядів: 1052 | Додав: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/1
10 tovstiks   [Матеріал]
Добрый день. Это уже не актуально в 7кл. нет мест?

11 litsey-99   [Матеріал]
В принципе, возможно, после индивидуальной беседы с директором или завучем параллели. С 8:00 до 16:00

8 nikita124856com   [Матеріал]
У вас есть специальность маляр-штукатур, плитовщик-облицовщик?

9 litsey-99   [Матеріал]

6 averoman83   [Матеріал]
КАК? Можно оценивать поступающих в пятый класс ЧЕТЫРЕ ДНЯ?

5 ninbudk1986   [Матеріал]
Добрый день, подскажите пожалуйста
Списки детей, которые прошли собеседование будет на дверях при входе в Лицей или на сайте выложите?
Спасибо

7 litsey-99   [Матеріал]
Добрый день. Списки учеников, которые прошли собеседование вывешены при входе в лицей. Сегодня списки в новостях на сайте.

3 kkapshurov   [Матеріал]
Вопрос: Профильные предметы будут сдаваться в один день по очереди?
Если профили разные - физ-мат и анг-мат? Как тогда? Спасибо.

4 litsey-99   [Матеріал]
Приходите 31.05 в 10:00. Вы получите более точную консультацию по вашим вопросам от заместителя директора.

1 kkapshurov   [Матеріал]
Вопрос: Для поступления в 8 кл. какие предметы будут на собеседовании кроме математики? Спасибо.

2 litsey-99   [Матеріал]
Кроме математики будут предметы в зависимости от выбранного профиля. Профильные предметы перечислены в объявлении.

Додавати коментарі можуть тільки зареєстрованікористувачі.