22.10.2019

Новых вчера: 0
    Новых сегодня: 0

Освітні програми | Фінанси | Звітність | Інше

Прийом дітей до 1го класу на 2019-2020н.р.

Весь контент на сайте
    доступен по лицензии
    Creative Commons Attribution 4.0
    International license
    « 1 2 3 4 5 ... 54 55 »

Шановні педагоги!

Відчуваєте нестачу нових педагогічних інструментів щоб зробити

навчання більш продуктивним?

Розмірковуєте, як «нагодувати» учнів програмовим матеріалом, щоб вони «їли»

самостійно і з апетитом?

Прагнете підвищити мотивацію своїх вихованців до навчання?

Тоді саме для ВАС

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 115 | Добавил: litsey-99 | Дата: 28.02.2019 | Комментарии (0)

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 109 | Добавил: litsey-99 | Дата: 19.02.2019 | Комментарии (1)

Інформація про булінг, заходи щодо профілактики насилля та законодавча база на сайті психологічної служби ліцею PersonaGrata

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 92 | Добавил: litsey-99 | Дата: 19.02.2019 | Комментарии (0)

УВАГА!

КАРАНТИН!

У зв’язку з різким погіршенням стану захворюваності на ГРВІ в ЗБЛ № 99 та відповідно до п. 9.20 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організацій навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01, захворюваність на ГРВІ більше ніж 30%), тимчасово призупинити навчальні заняття:

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 240 | Добавил: litsey-99 | Дата: 14.02.2019 | Комментарии (0)

УВАГА!

КАРАНТИН!

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 200 | Добавил: litsey-99 | Дата: 11.02.2019 | Комментарии (0)

Інститут високих технологій
    Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 151 | Добавил: litsey-99 | Дата: 04.02.2019 | Комментарии (0)

Відповідно до плану роботи Запорізького обласного інституту післядипломної освіти, з метою визначення рівня впливу на професійний розвиток педагогічної спільноти області та у зв'язку з 80-ти річним ювілеєм закладу, ЗОІППО проводить соціологічне опитування щодо ролі та значення Інституту у професійній діяльності педагогів області.

Терміни проведення: з 22 січня по 28 лютого 2019 року.

Просимо прийняти участь педагогів Запорізької області у вищезазначеному опитуванні.

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 101 | Добавил: litsey-99 | Дата: 01.02.2019 | Комментарии (0)

Кафедра 401 «Конструкцій і проектування ракетної техніки» Національного аерокосмічного университету ім. М. Е. Жуковского «ХАІ» (https://k401.khai.edu/) представляє для учнів та викладачів навчальних закладів інформацію про спеціальності та освітні програми нашого департаменту. Буклет кафедри додається.

Нагадуємо, що в разі наявності бажання отримати сучасні знання і навички, ми завжди готові в цьому допомогти учнівській молоді. У нас є чим здивувати зацікавлених людей (дивись наш YouTube-канал про студентське життя, цікаві події в університеті, про студентські заходи і святкування)! Там же можна знайти інформацію про кафедру у вигляді відеороліків з музичним супроводом! Відеороліки часто мають заголовки англійською мовою, але це вимоги сьогодення, сподіваємось, мовна підготовка відвідувачів к ... Читать дальше »

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 82 | Добавил: litsey-99 | Дата: 30.01.2019 | Комментарии (0)

Військовий інститут танкових військ НТУ "ХПІ" запрошує випускників навчальних закладыв взяти участь у вступній кампанії 2019 року до ВІТВ НТУ "ХПІ". За додатковою інформацією запрошуємо на офіційний сайт інституту:

Додатки для завантаження...
    З повагою керівництво ВВНЗ.

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 81 | Добавил: litsey-99 | Дата: 28.01.2019 | Комментарии (0)

Запрошуємо школярів відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 9 лютого 2019 року на кафедрі № 305 "Мехатроніка та електротехніка" факультету №3 "Систем управління літальними апаратами" Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ». Відвідувачі отримають інформацію щодо Правил прийому на навчання, пропозицій кафедри стосовно підготовки до складання ЗНО 2019, ознайомляться зі спеціальностями та освітніми програмами кафедри, лабораторно-технічною базою, перспективами участі у освітніх та наукових міжнародних проектах, участь в предметних олімпіадах з української мови та математики (додаткові 10 балів до конкурсу).

Чекаємо Вас за адресою кафед ... Читать дальше »

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 110 | Добавил: litsey-99 | Дата: 28.01.2019 | Комментарии (0)