«  Июнь 2019  »

Новых за неделю: 0
    Новых вчера: 0
    Новых сегодня: 0

Прийом дітей до 1го класу на 2019-2020н.р.

Весь контент на сайте
    доступен по лицензии
    Creative Commons Attribution 4.0
    International license
    « 1 2 3 4 5 ... 53 54 »

Відповідно до плану роботи Запорізького обласного інституту післядипломної освіти, з метою визначення рівня впливу на професійний розвиток педагогічної спільноти області та у зв'язку з 80-ти річним ювілеєм закладу, ЗОІППО проводить соціологічне опитування щодо ролі та значення Інституту у професійній діяльності педагогів області.

Терміни проведення: з 22 січня по 28 лютого 2019 року.

Просимо прийняти участь педагогів Запорізької області у вищезазначеному опитуванні.

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 55 | Добавил: litsey-99 | Дата: 01.02.2019 | Комментарии (0)

Кафедра 401 «Конструкцій і проектування ракетної техніки» Національного аерокосмічного университету ім. М. Е. Жуковского «ХАІ» (https://k401.khai.edu/) представляє для учнів та викладачів навчальних закладів інформацію про спеціальності та освітні програми нашого департаменту. Буклет кафедри додається.

Нагадуємо, що в разі наявності бажання отримати сучасні знання і навички, ми завжди готові в цьому допомогти учнівській молоді. У нас є чим здивувати зацікавлених людей (дивись наш YouTube-канал про студентське життя, цікаві події в університеті, про студентські заходи і святкування)! Там же можна знайти інформацію про кафедру у вигляді відеороліків з музичним супроводом! Відеороліки часто мають заголовки англійською мовою, але це вимоги сьогодення, сподіваємось, мовна підготовка відвідувачів к ... Читать дальше »

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 44 | Добавил: litsey-99 | Дата: 30.01.2019 | Комментарии (0)

Військовий інститут танкових військ НТУ "ХПІ" запрошує випускників навчальних закладыв взяти участь у вступній кампанії 2019 року до ВІТВ НТУ "ХПІ". За додатковою інформацією запрошуємо на офіційний сайт інституту:

Додатки для завантаження...
    З повагою керівництво ВВНЗ.

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 44 | Добавил: litsey-99 | Дата: 28.01.2019 | Комментарии (0)

Запрошуємо школярів відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 9 лютого 2019 року на кафедрі № 305 "Мехатроніка та електротехніка" факультету №3 "Систем управління літальними апаратами" Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ». Відвідувачі отримають інформацію щодо Правил прийому на навчання, пропозицій кафедри стосовно підготовки до складання ЗНО 2019, ознайомляться зі спеціальностями та освітніми програмами кафедри, лабораторно-технічною базою, перспективами участі у освітніх та наукових міжнародних проектах, участь в предметних олімпіадах з української мови та математики (додаткові 10 балів до конкурсу).

Чекаємо Вас за адресою кафед ... Читать дальше »

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 56 | Добавил: litsey-99 | Дата: 28.01.2019 | Комментарии (0)

Всеукраїнська олімпіада Національного авіаційного університету з географії

для учнів 11-х класів

За участь в олімпіаді нараховується до 20 додаткових балів до сертифікату ЗНО з географії під час вступу в НАУ. Можливо, комусь з Ваших учнів це допоможе подолати прохідний бал.

В олімпіаді можуть брати участь усі абітурієнти.

НАУ також проводить олімпіади і з інших предметів.

Детальна інформація:  ... Читать дальше »

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 72 | Добавил: litsey-99 | Дата: 17.01.2019 | Комментарии (0)

Запрошуємо школярів відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 10 січня 2019 року на кафедрі № 305 "Мехатроніка та електротехніка" факультету №3 "Систем управління лятальними аппаратами" Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ». Відвідувачі отримають інформацію щодо Правил прийому на навчання до Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», пропозицій університету стосовно підготовки до складання ЗНО 2019, ознайомляться зі спеціальностями та освітніми програмами кафедри, лабораторно-технічною базою, перспективами участі у освітніх та наукових міжнародних проектах.

Чекаємо Вас за адресою нашої кафедри: вул. Чкалова, 17, ... Читать дальше »

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 89 | Добавил: litsey-99 | Дата: 08.01.2019 | Комментарии (0)

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 63 | Добавил: litsey-99 | Дата: 29.12.2018 | Комментарии (0)

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 276 | Добавил: litsey-99 | Дата: 18.12.2018 | Комментарии (0)

В межах популяризації  кіберспорту в Україні оголошується турнір з DOTA 2 серед школярів шести областей країни: Київської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської та Запорізької. 6 команд переможців отримають можливість взяти участь у фіналі, який відбудеться 5-6 січня 2019 в м.Одеса.

Участь у турнірі безоплатна, реєстрація триває до 19.00 14.12.2018 за посиланнями https://goo.gl/UE4XPU

Умови участі та призовий фонд турніру наведено у додатку

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 100 | Добавил: litsey-99 | Дата: 11.12.2018 | Комментарии (0)

/_nw/5/62689468.jpg

Прикрепления:
    Категория: Общие | Просмотров: 58 | Добавил: litsey-99 | Дата: 10.12.2018 | Комментарии (0)