1 вересня

Школа. Ліцейська родина.

Перший дзвоник. В котрий раз

Радісне свято у нас!

Так багато свят у нас, але свято Першого дзвоника – особливе, бо саме на ньому радо зустрічаються всі покоління: від першачків до їхніх бабусь і дідусів. Скрізь лунає сміх, ллється музика, робиться багато селфі. На щастя, у ЗБЛ №99 1 вересня 2020 року не стало виключенням з давньої традиції. Свято Першого дзвоника відбулося на славу!!! Були щасливі і трохи схвильовані першокласники; метушливі, наче метелики, їхні батьки, котрі намагались закарбувати кожний рух своєї дитини; величаві і усміхнені одинадцятикласники, що все на світі знають; зібраний і, як завжди, мудрий директор з побажанням пройти гідно нелегкий шлях до пізнання і нових звершень; була куля бажань, яка обіцяє здійснити кожну мрію; охочих зробити пам’ятний знімок магнітом притягувала яскрава фан-зона; навіть зграйка випускників на чолі з колишнім Президентом нашої Ліцейської республіки прийшла привітати із святом своїх товаришів та учителів.

Багато чого було… Тільки шкода, COVID-19 завадив кожному ліцеїстові бути присутнім на святковому дійстві. Не дивлячись на скрутну ситуацію, пов’язану з пандемією, наше місто зробило все, щоб школи працювали сьогодні. Технічний персонал ЗБЛ№99 підготував коридори, які дозволять зберегти 1,5 -2 м небезпечної відстані між учнями, кімнати гігієни оснащені дезінфікуючими засобами, їдальня готова зустріти кожного охочого поласувати рогаликами та борщиком, спортмайданчики та кабінети трудового навчання забезпечені всім необхідним для безпеки кожного ліцеїста. Школа отримала: крем-мило 50 шт., щітки захисні лицьові -20 шт., антисептик - 75 літрів Забезпечили дотримання обмежень, відповідно до вимог до міст, які знаходяться у "зеленій зоні": носіння захисних масок, навчання у закріплених кабінетах, постійне провітрювання приміщень, заборона входу до школи батьків та сторонніх осіб.

Ми подолаємо COVID-19! Діти нашого ліцею будуть здорові та щасливі! Бо нічого дорожчого за здоров’я дитини немає у світі! COVID-19 – ні, знанням та здоров’ю – так!!!!

Більше фото на facebook.com/zbl99

Категория: Общие | Просмотров: 87 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.