Кадровий склад

Адміністрація ліцею

Солдатєнко Ольга Василівна

Директор, учитель історії, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Педаченко Наталія Іванівна

Заступник директора з НВР, учитель німецької мови, учитель вищої кваліфікаційної категорії

Бережна Ольга Миколаївна

Заступник директора з НВР, учитель біології, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Задорожня Світлана Федорівна

Заступник директора з НВР, учитель російської мови та літератури, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Холох Ірина Миколаївна

Заступник директора з НВР, учитель початкових класів, практичний психолог, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Дзюба Олена Петрівна

Заступник директора з НВР, учитель хімії, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Ліпецька Галина Вікторівна

Заступник директора з ВР, учитель історії, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Чумаченко Олена Яківна

Заступник директора з НВР, учитель математики, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Фомич Інна Іванівна

Заступник директора з НВР, учитель украинської мови та літератури, учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист.

Дьомін Сергій Миколайович

Заступник директора з АХЧ

 

Кафедра природничих дисциплін

Дзюба Олена Петрівна

заступник директора з НВР, учитель хімії

Бережна Ольга Миколаївна заступник директора з НВР, учитель біології

Фролова Ольга Миколаївна

керівник предметно-методичної кафедри природничих дисциплін, учитель біології, природознавства

Сєнькіна Олена Олександрівна

учитель біології

Дєнєжкіна Анжеліка Валеріївна

учитель біології

Ященко Олександр Васильович

учитель біології, природознавства, основ здоров'я

Менска Лідія Григорівна

учитель хімії

Аношина Віра Юріївна

учитель хімії, основ здоров'я

Зоріна Ольга Станіславівна

учитель географії

Шматко Світлана Василівна

учитель географії

Педенко Олена Анатоліївна

учитель фізики, астрономії

Чередниченко Інна Борисівна

учитель фізики, астрономії

Булах Олександр Ігоревич

учитель фізики, астрономії

Кафедра математики та інформатики

Чумаченко Олена Яківна

заступник директора з НВР, учитель математики

Овсянік Світлана Георгіївна

керівник предметно-методичної кафедри інформатики, учитель інформатики

Лєвіна Юлія Володимирівна

керівник предметно-методичної кафедри математики, учитель математики

Безугла Вікторія Георгіївна

учитель математики

Бандель Ірина Юхимівна

учитель інформатики

Герасименко Світлана Володимирівна

учитель інформатики

Ємченко Олександр Анатолійович

учитель інформатики

Васильєва Ірина Володимирівна

учитель математики

Дмитренко Марина Володимирівна

учитель математики

Іванко Тетяна Іванівна

учитель математики

Ількін Володимир Іванович

учитель математики

Лєтунова Валентина Петрівна

учитель математики

Потоцька Олена Атоліївна

учитель інформатики та хімії

Корнілова Елла Жоржівна

учитель математики

Кафедра іноземних мов

Педаченко Наталія Іванівна

заступник директора з НВР, учитель німецької мови

Реймер Марина Євгенівна

керівник предметно-методичної кафедри іноземних мов, учитель англійської мови 

Буцак Людмила Михайлівна

учитель англійської мови 

Пожидаєва Олена Геннадіївна

учитель англійської мови 

Карміна Людмила Миколаївна

учитель англійської мови 

Косинска Марина Володимирівна

учитель англійської мови 

Компанієць Тетяна Олександрівна

учитель англійської мови 

Палубинска Олена Іванівна

учитель англійської мови 

Нестеренко Олександра Олександрівна

учитель англійської мови 

Стародуб Лілія Олександрівна

учитель англійської мови 

Клименов Олег Анатолійович

учитель англійської мови 

Марковска Олена Михайлівна

учитель англійської мови 

Галушкова Ольга Миколаївна

учитель англійської мови 

Ременюк Ірина Дмитрівна

учитель англійської мови 

Овсянникова Олена Валентинівна

учитель англійської мови 

Алексєєнко Юлія Сергіївна

учитель англійської мови 

Бондаренко Ірина Микитівна

учитель французької мови

Земляна Ірина Миколаївна

учитель французької мови

Сафонова Юлія Миколаївна

учитель німецької мови

Кафедра української мови та літератури

Фомич Інна Іванівна

заступник директора з НВР, учитель української мови та літератури

Зайковска Олександра Олександрівна педагог-організатор, учитель української мови та літератури

Плотникова Анжела Анатоліївна

керівник предметно-методичної кафедри української мови та літератури, учитель української мови та літератури

Мороз Оксана Григорівна

учитель української мови та літератури

Антонова Наталія Миколаївна

учитель української мови та літератури

Кармін Оксана Вікторівна

учитель української мови та літератури

Капранова Світлана Іванівна

учитель украинского языка и литературы

Кафедра російської мови та літератури

Задорожня Світлана Федорівна

заступник директора з НВР, учитель російської мови та літератури

Кошель Тетяна Василівна

керівник предметно-методичної кафедри російської мови та літератури, учитель російської мови та літератури

Малахова Олександра Миколаївна

учитель російської мови та літератури

Мороко Лариса Володимирівна

учитель російської мови та літератури

Сабанова Ольга Володимирівна

учитель російської мови та літератури

Кафедра історії та правознавства

Солдатєнко Ольга Василівна

директор, учитель історії

Ліпецька Галина Вікторівна заступник директора з ВР,  учитель історії

Медяник Лариса Миколаївна

керівник предметно-методичної кафедри історії та правознавства, учитель історії

Діордієва Наталія Василівна

учитель історії, правознавства

Семенова Ірина Веніаміновна

учитель історії

Данилова Ніна Петрівна

учитель ОХЕ

Кафедра початкових класів

Холох Ірина Миколаївна

заступник директора з НВР

Сорокоус Ольга Анатоліївна

керівник предметно-методичної кафедри початкових класів, учитель початкових класів

Петік Юлія Олександрівна

учитель початкових класів

Сахарова Світлана Андріївна

учитель початкових класів

Кобець Ніна Сергіївна

учитель початкових класів

Серебровська Тетяна Жоржівна

учитель початкових класів

Зоріна Ірина Олексіївна

учитель початкових класів

Сіреньок Людмила Анатоліївна

учитель початкових класів

Бороннікова Катерина Іванівна

учитель початкових класів

Притуленко Тетяна Ярославівна

учитель початкових класів

Музика Галина Олександрівна

учитель початкових класів

Гацько Світлана Олександрівна

учитель початкових класів

Морозова Ірина Анатоліївна

учитель початкових класів

Шахміна Олена Володимирівна

учитель початкових класів

Дукова Марія Павлівна

учитель початкових класів

Лавруша Валентина Іванівна

учитель початкових класів

Допіряк Алевтина Михайлівна

вихователь ГПД

Попапова Ольга Ігорівна вихователь ГПД

Кафедра фізичної та художньої культури

Задорожня Світлана Федорівна

заступник директора з НВР

Федоріна Жанна Анатоліївна

керівник предметно-методичної кафедри, учитель фізичної культури

Сахно Віктор Вікторович

учитель фізичної культури

Сахно Ольга Вікторівна

учитель фізичної культури, реабілітолог

Склізньов Антон Вадимович

учитель фізичної культури, учитель предмету Захист України

Михайленко Роман Анатолійович

учитель фізичної культури

Підгайна Людмила Валеріївна

учитель музики

Сілюк Ольга Петрівна

учитель музики та мистецтва

Іщенко Сергій Миколайович

учитель образотворчого мистецтва та креслення

Гумен Марина Анатоліївна

учитель трудового навчання та технологій

Дьомін Сергій Миколайович учитель трудового навчання та технологій, учитель образотворчого мистецтва

Психологічна служба

Волкова Ірина Олександрівна

практичний психолог

Карпенко Тамара Олександрівна

практичний психолог

Кузьменко Анастасія Олександрівна

соціальний педагог

Робітники бібліотеки

Швидун Любов Андріївна

завідувач бібліотеки

Саліхова Наталія Олександрівна

бібліотекар

Медична служба

Куніч Ксенія Миколаївна

лікар-педіатр

Малоушкіна Маріанна Олегівна

дієтсестра

Організатори

Зайковська Олександра Олександрівна

педагог-організатор

 

Робітники поліції

Шевченко Юлія Сергіївна

Лейтенант поліції, старший уповноважений КМДН

телефон: 0959286214