ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ НА 2020-2021н.р.

До уваги батьків майбутніх першокласників

Інформація для батьків майбутніх першокласників

Для зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, один з батьків дитини має особисто подати до відповідного закладу заяву та пакет документів.

(Витяг з наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р.

№ 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрованого Міністерством юстиції України 05.05.2018 № 564/32016, відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 22.04.2019 р. № 160 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 26. 11.2018 №525 «Про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів м. Запоріжжя», згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради від 23.04.2019 р. № 175р «Про зарахування дітей до перших класів комунальних закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя»)

До заяви додаються:

• Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти ( під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  • Оригінал або копія медичної довідки № 086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», форма якої затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.08.2010р. № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 до 31 травня.
  • Для підтвердження права дитини, яка проживає на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один із батьків дитини обов’язково надає документи, що підтверджують місце проживання дитини.

Діти, які мають право на першочергове зарахування:
на першочергове зарахування мають право діти, які проживають на території обслуговування закладу освіти, або є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі (довідка з місця навчання), чи є дітьми працівників цього закладу освіти (довідка з місця роботи).

Територія обслуговування:

вул. Героїв 93-ї Бригади 15, 17, 19, 21;

вул. Василя Сергієнка 54, 56, 62, 66;

вул. Новгородська 14, 20а, 22а;

просп..Ювілейний 26, 26а.

Про надання роз'яснень щодо прийому до 1-го класу у 2020 році (лист ДОН ЗМР)

(Ознайомитися з документом)

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради рекомендує організувати процедуру прийому документів для зарахування учнів до 1-х класів після припинення карантину. Строк прийому заяв складатиме не менше одного місяця від дати початку прийому, яка буде визначена наказом департаменту.

Чекайте на додаткову інформацію.

Пояснення щодо прийому  дітей до 1 класу

Анкета батьків майбутнього першокласника