III ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

Дослідно-експериментальна робота за темою всеукраїнського проєкту:  «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті»

на базі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради Запорізької області

Лист МОН  11.09.2019 р. № 1/11 - 8270 "Щодо проведення всеукраїнського експерименту"

Наказ ДОН 01.10.2018 р. № 580 "Про участь у пілотному  Проєкті "Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті""

Витяг з протоколу №8 спільного засідання педагогічної ради та ради Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради Запорізької області

ПРЕЗЕНТАЦІЯ: Всеукраїнський проєкт «Формування багатомовності дітей та учнів: європейські ідеї в українському контексті»

Застосування стратегій методики CLIL у навчанні іноземних мов та предметів природничого циклу в контексті впровадження багатомовної моделі освіти

(Автори: заступник директора з НМР: Фомич І.І., вчитель англійської мови: Алексєєнко Ю.С., вчитель французької мови: Земляна І.М.)