18.10.2017

Подпишитесь...

Введите свой email:

Delivered by FeedBurner

Психологическая служба ЗМЛ№99 "personagrata"
Скарбничка мовознавця
Химия для всех
English without problems
Как помочь учиться с удовольствием?
Nachalka 99
Виртуальное МО учителей информатики
Інформатика в патріотичному вихованні
Блог Герасименко С.В.

Следите ли вы за весом школьного рюкзака вашего ребёнка?
Общие [241]
Мероприятия [79]
Праздники / Поздравления [98]
Обновления [5]
osvita.ua
Сайт существует
Главная » 2017 » Сентябрь » 29 » Всеукраїнська науково-практична конференція
Всеукраїнська науково-практична конференція

У Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99 28.09.2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості: теорія, практика, досвід». На урочистому відкритті конференції з вітальним словом виступили гості: Кириленко Світлана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України; Курінна Алла Феліксівна, кандидат пед. наук, проректор з науково-методичної роботи КЗ «ЗОІППО» ЗОР, науковий керівник дослідно-експериментальної роботи ЗБЛ №99; Гусак Оксана Вікторівна, завідуюча НМЦ Департаменту освіти і науки м. Запоріжжя; Солдатєнко Ольга Василівна, директорЗБЛ № 99. На конференції були присутні науковці КЗ «ЗОІППО» ЗОР Шацька Н.М., Корицька Г.Р., Ушакова Г.Р. та ін.; методист НМЦ Департаменту освіти і науки м. Запоріжжя Олійник І.В., начальник ТВО Хортицького району Годжек О.В., головний спеціаліст ТВО Хортицького району Чечуніна О.В., завідуюча методичним кабінетом ТВО Хортицького району Тедєєва С.В., методист Яценко О.М., директори та заступники директора шкіл м.Запоріжжя, учителі Запоріжжя та Запорізької області.

Викладачі ЗБЛ№ 99 провели подіумні дискусії з таких проблем:

• «Особливості змісту роботи шкільного самоврядування в умовах позитивного виховного простору сучасного навчального закладу». Ліпецька Г.В., заст. директора з ВР ЗБЛ №99
  • «Педагогіка співробітництва як головна умова створення позитивного виховного простору навчального закладу». Фомич І.І., заст. директора з МР ЗБЛ №99
  • «Сучасні форми інформаційно-комунікаційної взаємодії в медіатизованому виховному просторі». Малахова О.М., куратор шкільної преси, керівник РМЦ вчитель російської мови та літератури ЗБЛ №99
  • «Психологічний супровід інноваційної діяльності навчального закладу».Волкова І.О., керівник психологічної служби ЗБЛ №99. Та ін.

Після закінчення теоретичної частини конференції гостям було запропоновано відвідати коворкінг та зону "Інтелектуальної ліги", взяти участь у майстер-класах від фахівців та учнів ЗБЛ№99.

Подарунком для гостей став флешмоб від учнів ліцею. Яскравим завершенням конференції став концерт "Феєрія успіху", після якого гості залишили свої відгуки та враження.

З матеріалами експерименту можна ознайомитися за посиланням.

Категория: Общие | Просмотров: 52 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 5.0/1
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.