«  Январь 2017  »

Главная » 2017 » Январь » 18 » Впровадження квест-технологій в освітній процес
Впровадження квест-технологій в освітній процес

Кафедра інформатики та інформаційних технологій в освіті повідомляє, що згідно наказу ДОН ЗОДА від 29.11.2016 № 0864 «Про підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів освіти Запорізької області у 2017 році на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР» з 01 лютого по 01 квітня 2017 року відбудеться дистанційний тренінг «Впровадження квест-технологій в освітній процес».

До участі запрошують всі бажаючи педагогічні працівники будь-яких спеціальностей та категорій, які мають навички роботи з ІКТ на достатньому та високому рівні.

Тренінг складається з 7 модулів: Знайомство з технологією квестів; Платформи для реалізації квестів; Сучасні Інтернет-сервіси; Створюємо освітній веб-квест; Аналіз квестів. Критерії оцінювання; Безпечне використання ІКТ. Авторське право; Захист створених квестів. Заліковою роботою кожного з модулів є виконання практичних завдань. Завершується курс створенням власного освітнього квесту.

У разі успішного завершення тренінгу учасникам будуть видані сертифікати. Для отримання сертифікату необхідно: брати участь в обговореннях; пройти всі модулі, виконуючи необхідні практичні завдання; представити розробку власного квесту.

Звертаємо увагу, що 01.04.2017 тренінг завершується, всі модулі будуть закриті, продовження навчання не буде, тому рекомендуємо завчасно продумати та організувати свою роботу. Ніяких виключень тренери робити не будуть.

Тренінг проходить на платформі: http://do.ciit.zp.ua. Логін та пароль до платформи надає адміністратор.

Для проходження тренінгу необхідно до 01.02.2017 пройти реєстрацію: http://goo.gl/9xWm9F.

Протягом 01.02-05.02.2017 на вказані у реєстрації електронні адреси буде надіслано листа про початок роботи та створені логіни та паролі. Обов’язково: перевірити правильність написання електронної скриньки у реєстрації; перевіряти розділ «Спам». Паролі видаються тимчасові. При першому вході їх необхідно змінити на свій власний.

Переглянути інформацію про тренінг, а також ознайомитись з роботами попередніх груп можна на порталі ЗапоВікі (http://zw.ciit.zp.ua/) в розділі «Тренінг «Впровадження квест-технології в освітній процес»

Категория: Общие | Просмотров: 182 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.