18.10.2017

Подпишитесь...

Введите свой email:

Delivered by FeedBurner

Психологическая служба ЗМЛ№99 "personagrata"
Скарбничка мовознавця
Химия для всех
English without problems
Как помочь учиться с удовольствием?
Nachalka 99
Виртуальное МО учителей информатики
Інформатика в патріотичному вихованні
Блог Герасименко С.В.

С каким настроением Вы идете в школу?
Общие [241]
Мероприятия [79]
Праздники / Поздравления [98]
Обновления [5]
osvita.ua
Сайт существует
Главная » 2017 » Август » 28 » Виставка перспективного педагогічного досвіду
Виставка перспективного педагогічного досвіду

28.08.2017 педагоги Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради Запорізької області взяли участь у виставці перспективного педагогічного досвіду, приуроченої до проведення розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, що відбувалася у приміщенні обласної ради.

На виставці був представлений досвід учителів початкових класів ліцею, що є актуальним в умовах впровадження Концепції Нової школи, зокрема переорієнтації на компетентнісний підхід до освіти та використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі. У центрі уваги проектні технології, РКМ (розвитку критичного мислення), розвитку літературно-творчих здібностей молодших школярів, інтерактивні, у тому числі ігрові технології, особистісно орієнтоване навчання та ін.

Цій проблемі присвячені роботи вчителів «Розвиток літературно-творчих здібностей молодших школярів у процесі читацької діяльності на уроках літературного читання» (автор Музика Г.О., учитель початкових класів, призер обласного етапу конкурсу «Учитель року - 2017», ІІ місце); «Розвиток критичного мислення у молодших школярів як запорука виховання успішної особистості» (автор Репетун Т.В., учитель початкових класів, призер районного етапу конкурсу «Учитель року - 2017», ІІ місце); «Рольова гра як засіб реалізації оптимальних підходів до виховання» (автор Шахміна О.М., учитель початкових класів).

Нова школа потребує вмотивованого та неупередженого вчителя-фасилітатора, тьютора, що може створити комфортні умови для розвитку життєвокомпетентнісної особистості. Цій темі присвячена робота групи учителів початкових класів ЗБЛ №99 «Фасилітативний стиль педагогічної взаємодії як невід’ємна складова позитивного виховного простору» ті ін.

У центрі уваги експозиції творчі та дослідницькі роботи учнів початкових класів – результат реалізованих проектів, представлених на щорічній традиційній ліцейській виставці творчих робіт, присвяченій міжнародному Дню науки.

Особливу зацікавленість відвідувачів виставки привернув майстер-клас з виготовлення сувенірної ляльки, проведений для учнів 4 класу ЗБЛ №99 учителем трудового навчання Гумен Мариною Анатоліївною.

Інформаційний та насичений простір виставки створювали банери, що відображають основні вектори розвитку Запорізького багатопрофільного ліцею №99, демонструють результати дослідно-експериментальної роботи за темою: «Виховний простір як вихідна умова розвитку життєвокомпетентнісної особистості».

Категория: Общие | Просмотров: 120 | Добавил: litsey-99 | Теги: Выставка | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.