«  Сентябрь 2017  »

Главная » 2017 » Сентябрь » 2 » Клуб поэзии
Клуб поэзии

Доброго дня, шановні освітяни!

З приємністю нагадуємо, що з 2003 року яскраво функціонує поетичний сайт «Клуб поезії» (http://www.poetryclub.com.ua), який нараховує понад 40 000 поетів з-поміж десяток країн. Це унікальна платформа, що об’єднує залюблених у літературу особистостей.

Буде чудово, коли Ви та учні Вашої школи доєднаєтеся своєю творчістю, заявите про себе! Поспілкуєтеся на різні теми у форумі, дізнаєтеся про літературні премії й конкурси та візьмете в них участь. Також Ви знайдете чимало корисної інформації для роботи й навчання та відкриєте для себе нові імена поетів-сучасників. Окрім того, «Клуб поезії» організовує цікаві творчі зустрічі в різних містах України.

«Клуб поезії» – це творчий майданчик, де Ви, Ваші учні, друзі та рідні зможуть поетично й прозово самовиразитися, наситити сучасну культуру України своєю фразеологією, мисленням, фантазіями, натхненням і енергією.

Усі, хто зареєструється з 1 вересня по 1 жовтня 2017 року, отримають приємний бонус: матимуть змогу щодня публікувати не два, а вже ТРИ ВІРШІ. Зазначимо також, що «Клуб Поезії» щоденно модерується від усіх негарних грубих слів, що є важливим для творчої сім’ї. Тож до зустрічі на сайті!!!

З найкращими побажаннями,
Клуб Поезії

Просмотров: 51 | Добавил: litsey-99 | Рейтинг: 0.0/0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.